صفحه اصلي | تماس با ما | درباره ما | تحريريه

ثبت نام  |  ورود 
 
 
تاریخ ایجاد: شنبه  1391/2/2 تعداد بازدید: 875 تعداد نظرات ارسالی: 0
مخابرات خراسان رضوي سرآمد همه ی شركت هاي مخابراتي است

مديرعامل شركت مخابرات خراسان رضوي ، در ديدار با اعضاي شوراي نظام پيشنهادها و برترين هاي اين نظام گفت : مخابرات خراسان رضوي سرآمد همه ی شركت هاي مخابراتي در كشور است و لذا فعاليت در چنين شركتي ، مايه ی افتخار و مباهات ماست .مهندس كارگزار افزود : مخابرات خراسان رضوي ، هم به لحاظ كميت و هم به لحاظ كيفيت ، در بسياري از زمينه ها از جمله بحث استقرار نظام پيشنهادها ، رتبه ی نخست مخابرات كشور را داراست و ما همه ی اين پيشرفت ها را مديون لطف حضرت ثامن الحجج و كاركنان خدوم و متعهد مخابرات استان هستيم .

در ادامه ی اين نشست ، ریيس اداره ی كيفيت و بهره برداري مخابرات خراسان رضوي ، از نصب آزمايشي نرم افزار «بانك مجازي ايده » بر روي شبكه ی داخلي شركت خبر داد و افزود : نرم افزار مربوط ، پس از رفع مشكلات و اعمال اصلاحات مورد نياز در اوايل سال آينده ،  آماده ی بهره برداري خواهد بود .

گفتني است از ابتداي سال جاري تا اول اسفند ماه تعداد 806 پيشنهاد در سامانه ی نظام پيشنهادهاي مخابرات خراسان رضوي به ثبت رسيده است كه از اين تعداد،  118 پيشنهاد تصويب شده و 55 پيشنهاد به طور كامل اجرا شده است .

شايان ذكر است در پايان اين مراسم از 18 نفر از برترين هاي نظام پيشنهادها تقدير به عمل آمد .پاسخگويي مركز اطلاعات 118 مشهد به 22 ميليون تماس مردمي   

روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي اعلام كرد : از ابتداي سال جاري تاكنون ، مركز اطلاعات 118 مشهد ، به 22 ميليون و 808  هزار تماس مردمي پاسخگويي كرده است .

براساس اين خبر ،  15 ميليون و 222 هزار تماس در سامانه ی 118 واقع در مركز تلفن انقلاب و هفت ميليون و 585 هزار تماس در مركز پنجتن مشهد ثبت شده است .

اين خبر همچنين حاكي است ، تعداد كل تماس هاي صورت گرفته با سامانه ی الكترونيكي همراه اول (9990 ) بيش از 980 هزار تماس بوده است كه از اين تعداد 381 هزار تماس مربوط به تلفن هاي همراه اعتباري و 599 هزار تماس مربوط به تلفن هاي همراه دایمي بوده است .

روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي همچنين از برقراري 116 هزار و 690 تماس مردمي با سامانه ی 135 اين شركت خبر داد كه به طور متوسط ماهانه 9 هزار و 730 تماس با اين سامانه برقرار  شده است .     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

كارنامه ی روابط عمومي مخابرات در سال 90 رضايت بخش بوده است

مشاور مدير عامل و ریيس روابط عمومي و امور بين الملل شركت مخابرات خراسان رضوي در جمع كارشناسان روابط عمومي اين شركت ، كارنامه ی سال 90  مخابرات را پيرامون فعاليت هاي روابط عمومي عالي و رضايت بخش بر شمرد .

ثاقب عادل تصريح كرد : بركسي پوشيده نيست كه روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي  جزو روابط عمومي هاي برتر كشور بوده و فعاليت هاي اين حوزه با حضور كارشناسان خبره اي كه در اين شركت وجود دارد نحو مطلوبي صورت مي گيرد .

وي خاطر نشان ساخت : روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي در سالي كه گذشت چندين رتبه در سطح كشور كسب کرده كه اين رتبه ها براي يك شركت استاني در كنار شركت هاي مادر تخصصي همچون ارتباطات سيار ، مخابرات ايران و ... بسيار حائز اهميت است .

ثاقب عادل همچنين در بخش ديگري از سخنانش درخصوص موضوع معرض نمايي رسانه ها سخناني را ايراد كرد و آن موضوع مهمي در عصر حاضر برشمرد .

وي سامانه ی SMS ، انانس و تبليغات بر روي قبوض را از ابزار هاي مهم در جهت تبليغات و اطلاع رساني اين شركت دانست و خاطر نشان كرد اين ابزارها خوشبختانه در اختيار ما قرار دارد كه مي توان با كمترين هزينه آنها را به كار گرفت .

شايان ذكر است در پايان اين نشست ضمن بحث و بررسي مسائل مربوط به روابط عمومي به سوالات مطرح شده از سوي كارشناسان مربوط ، در سامانه ی ستادي و شهرستان ها پاسخگويي شد.


تلاش مخابرات در دستيابي به فضاي امن انتخاباتي مورد تقدير قرار گرفت

معاون سياسي امنيتي استانداري و ریيس ستاد انتخابات استان خراسان رضوي ، در نامه اي از همكاري شركت مخابرات استان ، برای ايجاد زير ساخت ها و مشاركت در انتخابات پر شور 12 اسفند تقدير كرد .

در بخشي از اين نامه خطاب به مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي آمده است :
«خداوند متعال را شاكريم كه انتخابات نهمين دوره ی مجلس شوراي اسلامي همچنين انتخابات ميان دوره اي مجلس خبرگان رهبري با حضور پرشور و گسترده آحاد هموطنان عزيزمان در فضايي آرام و با نشاط « و امن برگزار شد . بدينوسيله از مساعي و زحمات جنابعالي با ستاد انتخابات استان تقدير و تشكر کرده وتوفيق روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي از خداوند منان مسألت دارم . »


تعداد مشتركان مخابرات خراسان رضوي از مرز 5 ميليون نفر گذشت

مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي با اعلام اهم شاخص هاي مخابراتي اين شركت در سال 90 ، تعداد مشتركان تلفن ثابت ، همراه و ديتا را فراتر از 5 ميليون نفر بر شمرد .

مهندس كارگزار افزود : هم اكنون تعداد مشتركان تلفن ثابت خراسان رضوي بالغ بر 2 ميليون نفر و مشتركان تلفن همراه قريب به 3 ميليون نفر است .

وي تعداد روستاهاي داراي ارتباط استان را 3 هزار و 970 روستا اعلام كرد كه از اين ميان ،  بيش از 866 روستا به تجهيزات ICT با امكان ارائه ی انواع خدمات تلفن ، پست و آب و برق و گاز ، مجهز هستند  .

وجود يك هزار و 104 مركز تلفن ديجيتال 894 كافوي نوري پيشخوان دولت ، 21 هزار و 998 دستگاه ، تلفن همگاني ، يك هزار و 318 سامانه ی BTS تلفن همراه ، 181 هزار و 743 مصوبه پورت ديتا ،  66 هزار و 552 مشترك ADSL  و ... از ديگر شاخص هاي مخابراتي در استان خراسان رضوي به شمار مي رود .

مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي در بخش ديگري از سخنانش از راه اندازي خدمت IPTV در خراسان رضوي خبر داد كه بر اساس آن با همكاري صدا و سيما امكان استفاده ، دانلود و پخش فيلم هاي گوناگون در بستر اينترنت پر سرعت فراهم شده است .


بازديد وزير ارتباطات عراق از خراسان رضوي و توانمندي هاي صنعتي اين استان

محمد توفيق علاوي وزير ارتباطات عراق و هيات همراه  ، در  سفري به مشهد مقدس ضمن ديدار با مسؤولان اين استان از توانمندي هاي صنعتي  و توريستي خراسان رضوي ديدن كردند .

براساس اين خبر آشنايي نزديك با فعاليت هاي آستان قدس رضوي در حوزه هاي مختلف درماني ، فرهنگي ، آموزشي ، اقتصادي  عمراني و همچنين آشنايي با خدمات شركت نيان الكترونيك كه طراح و توليد كننده انواع منابع تغذيه سوئيچينگ ، تجهيزات نيروي مخابراتي و صنعتي و مجري پروژه هاي مخابراتي در خراسان رضوي مي باشد از اهم برنامه هاي اين هيات به شمار مي رود .

محمد توفيق علاوي همچنين در بازديد از کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد آستان قدس رضوي گفت: کارهاي بزرگي در آستان قدس رضوي طي سال هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي صورت گرفته که تحسين برانگيز است.

وي افزود: کتابخانه اي با اين وسعت و عظمت با يک ميليون و 200 هزار جلد کتاب در زمينه هاي مختلف که روزانه بيش از 5 هزار نفر مراجعه کننده دارد، بسيار مي تواند مورد استفاده محققان و پژ وهشگران سراسر جهان اسلام قرار گيرد.

وزير ارتباطات عراق، گسترش فوق العاده اماکن متبرکه رضوي و احداث چندين صحن و رواق بزرگ و زيبا را جالب توجه توصيف کرد و اظهار داشت: در اين سال ها هر بار که به مشهد آمده ام شاهد کارهاي جديد و قابل توجهي بوده ام، لذا اميدوارم با بازگشت آرامش و امنيت به کشور عراق بتوانيم از اين تجربيات در زمينه هاي مختلف و به خصوص گسترش بناهاي حرم مطهر، کتابخانه مرکزي و نيز خدماتي مانند مهمانسراي حضرت استفاده کنيم و با الگو گرفتن از مديريت و معماري اسلامي ظرفيت پذيرش زائر در عتبات عاليات را افزايش دهيم.

رضا عبدالملكي ، معاون توسعه ی مديريت و منابع انساني استانداري خراسان رضوي نيز در گفت و گو با وزير ارتباطات عراق، ضمن تشريح موقعيت استان گفت: خراسان رضوي يكي از استان هاي پهناور كشور مي باشد كه با جمعيت حدود شش ميليون نفري شش هزار واحد صنعتي را در خود جاي داده است.
وي افزود: شش كارخانه سيمان، دو كارخانه فولاد و دو كارخانه خودروسازي با توليد سالانه حدود 300 هزار خودرو، از جمله واحدهاي شاخصي است كه در استان قرار دارد.

وي تصريح كرد: خراسان رضوي در حوزه فناوري و زيرساخت هاي ارتباطي رتبه نخست كشور را دارد و هم اكنون شش ميليون مشترك تلفن ثابت همراه در استان فعال است. عبدالملكي خاطر نشان كرد: هم اكنون در كشور پنج نقطه اتصال فيبرنوري با كشور عراق وجود دارد كه ارتباطات در آن به صورت محدود مبادله مي شود كه خواهان افزايش آن هستيم.

محمدتوفيق علاوي وزير ارتباطات عراق نيز در اين مراسم ضمن ابراز خرسندي از حضور در مشهد از دستاوردهاي ايران در حوزه فناوري و زيرساخت هاي ارتباطي تقدير كرد و خواهان توسعه روابط در اين زمينه شد وي از آمادگي كشور عراق براي استفاده از تجارب جمهوري اسلامي ايران در حوزه هاي فناوري خبر داد.


برخورداري روستاييان از سيم كارت رايگان همراه اول

مهندس محمود صلاحي ، استاندار خراسان رضوي در بازديد سرزده از شركت مخابرات خراسان رضوي ، از بخش هاي گوناگون اين شركت ديدن كرد.

وي هدف از بازديد خود از شركت مخابرات خراسان رضوي را ، قدرداني از زحمات مسؤولان و كاركنان اين شركت دانست و افزود : اين شركت براي ارسال پياپي با اقدامات مؤثر خود توانسته تا مقام نخست كشوري را در حوزه ی ICT به دست آورد .

استاندار خراسان رضوي با بيان اين موضوع كه بسياري از طرح هاي شركت مخابرات استان در كشور تصويب و اجرايي شده است افزود : با هدف رسيدگي به روستاها و با هدف جلوگيري از مهاجرت اين قشر اقداماتي براي تحقق اين خواسته در تمامي دستگاه هاي اجرايي از جمله مخابرات دنبال مي شود .

وي به اعطاي سيم كارت رايگان به روستاييان از ابتداي سال 91 اشاره كرد و افزود : از اوايل سال آينده به هر خانواده روستايي يك سيم كارت همراه اول با هدف توسعه ی اقتصادي و اجتماعي در مناطق محروم بطور رايگان اهدا مي شود .

استاندار خراسان رضوي با بيان اينكه كارهاي زيادي در حوزه ی مخابرات استان انجام شده است افزود : ميزان تعهد اشتغال مخابرات 690 نفر بوده كه تاكنون براي 877 نفر شغل ايجاد شده است .

وي رسيدگي به مناطق كمتر برخوردار و روستاها را از نگراني هاي جدي خود عنوان كرد و ادامه داد : انتقال امكانات به مناطق كمتر برخوردار به عدالت نزديك تر است و بايد در توزيع اعتبارات نيز به اين موضوع توجه شود .

صلاحي افزود : حضور مردم در روستاها به افزايش توليد منجر مي شود و لذا بايد اقداماتي صورت دهيم تا موجبات ماندگاري بيشتر روستاييان در روستاها فراهم شود وي با بيان اين نكته كه بايد بدانيم مهلت خدمت به مردم سرانجام به پايان مي رسد خاطرنشان ساخت : مسؤولان بايد از فرصت خدمت به مردم به صورت شبانه روزي استفاده كنند و تنها شيريني مسؤوليت خدمت به مردم است .

مهندس كارگزار مديرعامل شركت مخابرات خراسان رضوي نيز در اين ديدار گفت : بر اساس نتيجه بررسي ها يكي از بهترين شبكه هاي تلفن همراه كشور در مشهد وجود دارد .

وي با اشاره به طرح هديه ی نوروزي مخابرات به مردم افزود : پيش از اين هزينه ی اينترنت پرسرعت ماهانه 10 هزار تومان بود كه اكنون تمام خانواده هاي استان مي توانند با پرداخت ماهانه 3 هزار تومان به اينترنت پرسرعت دسترسي داشته باشند .

مديرعامل شركت مخابرات خراسان رضوي با اشاره به فعاليت آزمايشي خدمت  IPTV در مشهد افزود : حدود 50 شبكه ی تلويزيوني به صورت آنلاين با استفاده از اين سامانه قابل دريافت است و در آينده ی نزديك ، سامانه ی بازي آنلاين نيز روي اين شبكه قرار مي گيرد .

وي از اجراي طرح سيم كارت دانش آموزي خبر داد و افزود : با اجراي اين طرح بسته هاي فرهنگي و يك سيم كارت رايگان همراه اول به دانش آموزان اهدا مي شود .

كارگزار با اشاره به ايجاد دفترهاي ICT روستايي گفت : قرار است با افتتاح اين دفاتر اقتصاد و اشتغال را در روستاهاي استان متحول سازيم .

گفتني است هم اكنون 866 دفتر ICT روستايي در خراسان رضوي فعال است كه از اين طريق انواع خدمات پست ، تلفن و آب و برق به عنوان پيشخوان دولت به روستاييان ارائه مي شود .


مخابرات و استقبال نوروزي از زائران حضرت ثامن الحجج (ع)         

روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي اعلام كرد : اين شركت همگام با ساير سازمان ها و نهادهاي خدمت رسان ، تمهيدات قابل توجهي را برای جلب رضايت زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در آستانه سال نو به عمل آورده است .

براساس اين خبر ، استقرار پايگاه هاي سيار در مبادي ورودي شهر مقدس مشهد ، الماس شرق ، ترمينال مسافربري ، پارك هاي غدير و طرق با هدف ارائه ی خدماتي همچون فروش كارت شارژ تلفن همراه اول ، كارت تلفن همگاني با قيمت مصوب ، تعويض سيم كارت سوخته ، اعلام مفقودي ، فعال کردن خدمات ويژه ، پرداخت قبض ، اعلام pin و puk ، فروش سيم كارت اعتباري و ... صورت گرفته است . 

همچنين بهينه سازي و توسعه ی شبكه ی همراه اول و پيش بيني هاي لازم برای پايدار بودن شبكه در ساعات اوليه ی سال نو و راه اندازي شبكه ی اختصاصي ارتباط همراه در حرم مطهر و اطراف آن و ارسال پيام خوش آمد گويي بر روي گوشي تلفن همراه زائران در مبادي ورودي شهر از جمله اقدامات ديگر شركت مخابرات خراسان رضوي با هدف استقبال از عزيزان زائر در آستانه سال نو بوده است .

اين روابط عمومي همچنين خاطر نشان كرده است : مخابرات خراسان رضوي با هدف ايجاد نشاط 
در محيط شهري اقدام به نوسازي و رنگ آميزي تأسيسات و كيوسك هاي مخابراتي درايام عيد كرده است .

راه اندازي و نصب كانكس هاي سيار تلفن همگاني ، درج پيام تبريك سال نو بر روي نمايشگرهاي تلفن همگاني شهر مقدس مشهد ، پخش پيام تبريك ، برای تمامی مشتركان تلفن ثابت و ... از ديگر اقدامات اين شركت در آستانه ی استقبال از بهار به شمار مي رود .


اولويت هاي پيشنهادي مخابرات خراسان رضوي در سال 91 اعلام شد        

شوراي نظام پيشنهادهاي شركت مخابرات خراسان رضوي ، اولويت هاي پيشنهادي اين شركت را در سال 91 اعلام كرد .

براساس اين خبر ايجاد خدمات ارزش افزوده و توسعه ی فرآيندهاي مجازي ، راه كارهاي افزايش رضايت و وفاداري ذي نفعان شركت ، راه كارهاي بهبود مديريت منابع ، راه كارهاي ايجاد و ارائه ی خدمات ICT به مشتريان بزرگ و تجاري و افزايش بهره وري ، سر فصل هاي پيشنهادي اين شورا در سال جاري عنوان شده است .

اين شورا همچنين تصريح كرده است انتظار مي رود همكاران با مشاركت و ارائه ی راه كارهاي مفيد و مناسب ، برای هر چه شكوفاتر شدن برنامه ها و اهداف شركت گام برداشته. و از هدايا و امتيازات ارزنده نيز بهره مند شوند 

printrating
 نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد
 

  صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | شرکت مخابرات ایران