صفحه اصلي | تماس با ما | درباره ما | تحريريه

ثبت نام  |  ورود 
 
 
تاریخ ایجاد: چهارشنبه  1391/1/23تعداد بازدید: 2306تعداد نظرات ارسالی: 12
این روزها شسکام دغدغه ی ، من ، تو و همه ی ماست

 یادداشت سردبیر - بیان دیدگاه های با موضوعات مطرح روز کارکنان گرامی و مدیران محترم شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه از یک سو و همچنین مخاطبان گستره ی ارتباطات جهانی از سوی دیگر ،  . . .


. . .   از جمله رویکردهای راهبردی  ارتباطات آنلاین بشمار می آید ، که در این مسیر ، این درگاه با تکیه بر اعتماد و باور دوسویه و توأمان ارائه دهندگان اطلاعات در هر قالب ( مصاحبه ، نقد ، خبر ، طرح دیدگاه ، یادداشت ، مقاله ، عکس ، نظر و در نهایت بازدید ) رسالت خود را دنبال می کند.

تلاش ما بر آن است تا با دریافت و انتشار دیدگاه های خانواده ی مخابرات کشور عزیزمان ایران ، تعاملی چند سویه را در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی عملکرد مجموعه بزرگ مخابرات کشور ایجاد کنیم . آنچه مسلم است ، نگرش مثبت و انتقادهای راهگشا و چاره ساز شما مخاطبان گرامی ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می دهد .

در این بخش با توجه به مطرح بودن بحث شسکام ، دیدگاه های مدیران محترم عامل شرکت مخابرات استان ها ، که پیش از این و طی فراخوانی اعلام شده است ، به مرور و به محض دریافت دیدگاهایشان ، منعکس می شود .

امید است ضمن ارائه ی دیدگاه های سازنده، زمینه ساز اعتلای اهداف مدیریتی شرکت مخابرات ایران باشیم و گامی هر چند کوچک ، اما ماندگار در این زمینه برداریم .

امیر مسعود رادی


 

* مهندس حسینی ، مدیرعامل محترم شرکت مخابرات استان گلستان :

شرکت شسکام می تواند موجب افزایش کارایی شرکت مخابرات ، رفاه کارکنان و تضمین اشتغال فرزندان شود .

 

* مهندس نیکنام جدیدی ، مدیرعامل محترم شرکت مخابرات استان زنجان :

اگر شرکت شسکام شکل گیرد ، به نفع کل بازنشستگان ، همکاران و شرکت مخابرات ایران ، خواهد بود .

 

* مهندس قنبریان ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان فارس :

به اعتقاد من ، شسکام اگر بر محور اساسنامه ی خود عمل کند ، به شرکت بزرگی در زمینه ی خدمات مخابراتی مبدل خواهد شد و عملاً به کارگاه دوم مخابرات ایران تبدیل شده که در آمد و سود سرشاری را نصیب اعضا و سهامداران خواهد کرد .

 

* مهندس محمد سعید احمدی ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان کردستان :

با تأسیس این شرکت موافق هستم ، به شرط اینکه تمام کارهای پیمانکاران مخابرات ، با قیمت پایه ، بدون برگزاری مناقصه شرکت شستکام عملی شود .

 

* مهندس فتحی ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان چهار محال و بختیاری :

شرکت شسکام ، با پشتوانه ای قوی ، به لحاظ تفکر مدیریتی ، امکانات مالی و نیروی انسانی و با توجه به تشکیل این شرکت در زمانی که تمام تفکرات در شرکت مخابرات ایران ، کاملاً رنگ و بوی خصوصی و نوین گرفته است ، مطمئناً نوید آینده ای خوب را می دهد.

من امیدوارم که با قرار گرفتی مدیران موفق و شناخته شده در رأس این شرکت ، علاوه بر انجام امور شرکت مخابرات ایران ، گام های بلندی در سودآوری و رفاه بیشتر برای همکاران در سراسر کشور برداشته شود .

 

* مهندس باقری ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان ایلام :

با عنایت به تلاش های بسیار مسؤولان شرکت مخابرات ایران و با توجه به پیشرفت های مخابرات بعد از خصوصی سازی و آینده ی درخشان آن و نظر به تجربیات شرکت های دیگر سرمایه گذار و قابلیت وظرفیت مخابرات ؛ آینده ی شرکت شسکام برای همکاران بسیار خوب و امیدوار کننده است .

 

 * مهندس آرمات ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان خوزستان :

اینجانب توفیق داشته ام که کل سهام خود را در اختیار شرکت شسکام قرار دهم و نسبت به آینده ی این شرکت ، خوشبینم .

امیدوارم که شرکت مذکور ، در ایجاد اشتغال و ساماندهی کارکنان بازنشسته و وابستگان آنان ، اقدامی جدی به عمل آورد .

 

*  مهندس باباجانی ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان مازندران :

با مدیریت علمی و بهینه ، شرکت شسکام افق های روشن را پیش رو دارد . حمایت های مادی و معنوی از کارکنان ، با انجام عملیات تجاری و اقتصادی ، از اهداف جدی این شرکت است .


 * مهندس حاجی محمدی ، مدیرعامل محترم شرکت مخابرات خراسان جنوبی : 

سرمایه گذاری در شسکام قطعاً سوددهی مناسبی را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت . 
شرکت شسکام مکان مناسبی برای استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته و جایگاهی برای جذب فرزندان همکاران است . 

 

*  مهندس محمودی ، مدیرعامل محترم شرکت مخابرات استان مرکزی : 

شسکام محلی مطمئن برای سرمایه گذاری خانواده ی بزرگ مخابرات است ؛ که آرامش و رفاه را برای همکاران رسمی و قراردادی فراهم می کند .

 

*  مهندس فرقاني ، مدير عامل محترم شركت مخابرات آذربايجان شرقي :

 حوزه ی فعاليت اقتصادي مخابرات ، محدوده ی بسيار وسيعي است كه روز به روز هم بر آن افزوده مي شود. از سوی ديگر ، تخصص موجود در بدنه ی كارشناس و مديريتي مجموعه ی مخابرات ايران ، در كنار نياز جامعه به خدمات رو به رشد مخابراتي ، بازار مناسبي را براي شرك شسكام نويد مي دهد كه اميدوارم با لطف خداوند و همكاري عموم همكاران و انتخاب مديران فعال و صاحب نظر براي شركت و تلاش و فعاليت آنان ، بتوانيم شاهد موفقيت و شكوفايي شركت شسكام و تأمين منافع همكاران مخابراتي باشيم .

 

* مهندس زمانی ، مدير عامل محترم شركت مخابرات استان اصفهان :

لزوم نگاهی دوباره به مزایای شرکت شسکام ، بالاخص در وضعیت کسب و کار کنونی و تغییر گذر شرکت از دولتی به خصوصی ، بی شک اهمیت مضاعف به موضوع فوق است که در جای خود قابل تأمل و دوباره اندیشی است.اهدافی چون سود دهی قطعی شرکت شسکام از انجام تمام کارهای پیمانکاری ، پوشش همکاران قراردادی و پیمانی ، تأمین معاش و مزایای تکمیلی برای دوران اشتغال و بازنشستگی ، ایجاد ارزش افزوده در املاک و اموال ، واگذاری از طریق ساخت و ساز مجدد ، ایجاد اشتغال فرزندان کارکنان و بازنشستگان از طریق شرکت های تولید تجهیزات مورد نیاز صنعت مخابرات و یا شرکت های خدماتی برای عرضه ی خدمات مورد نیاز در حوزه ی ارتباطات و مخابرات و اداره ی مهمانسراها ، هتل ها ، باشگاه ها و سالن های ورزشی ، ... همگی نیازمند مشارکت جدی همکاران در امر سرمایه گذاری در شرکت شسکام است .

امید است در تحقق اهداف و سیاست های ایجاد این بستر همگی حضور و نقش مؤثری ایفا کنیم . 

 

* مهندس کارگزار ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان خراسان رضوی : 

شسکام را شرکتی هدفمند و آینده نگر می دانم که علاوه بر توجه به تمام جوانب تخصصی ، فنی و اقتصادی ، به دغدغه های رفاهی و شغلی کارکنان و عزیزان بازنشسته و فرزندانشان و تأمین آتیه ی آنان اهتمام ویژه خواهد داشت .

 

*مهندس قلی پور ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان : 

تشکیل این شرکت ، قدم بزرگ و ارزشمندی در راستای حمایت از کارکنان بخش خصوصی ، همکاران بازنشسته و فرزندان همکاران است و از طرف دیگر می تواند عاملی برای حفظ ارزش سهام همکاران در مخابرات باشد .

 

*مهندس زهره وند ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان قـــم :

خط مشی شسکام در جذب فرزندان همکار ، از مهمترین ویژگی این شرکت است و با شکل گیری این شرکت ، تمامی همکاران از منافع اجرای طرح ها و پروژ های مخابراتی برخوردار می شوند .

 

*مهندس سالاری ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان خراسان شمالی :

با اهداف اعلام شده ی شرکت شسکام ، از قبیل ساماندهی مسایل رفاهی کارکنان ، اشتغال فرزندان همکار ، انجام تمامی کارهای پیمانکاری و پوشش همکاران بخش خصوصی ، به یقین این شرکت می تواند یک شرکت سود ده و مفید برای جامعه ی مخابراتی باشد .

 

*مهندس نظری پویا ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان همدان :

اینجانب نسبت به آینده ی شرکت شسکام بسیار امیدوارم و به همین دلیل ، هر دو سهام ثابت و همراه خود را به این شرکت واگذار کردم .

 

*مهندس نعمتی ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان گیلان :

اینجانب نیز ، شخصاً کل سهام ترجیهی و همراه اول خود را به شرکت شسکام انتقال داده ام و اعتقاد دارم که سود دهی مناسب را برای تمامی سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت ؛ از همه ی کارکنان انتظار دارم با مطالعه ی دقیق اساسنامه و آیین نامه ی شرکت شسکام ، مشارکت جمعی داشته باشند .

 

*مهندس  اسمعیل زاده ، مدیر عامل محترم شرکت مخابر ات استان آذربایجان غربی :

آنچه مهم است ، شادابی و مشارکت و ایجاد بارقه های امید در مجموعه ی همکاران عزیز و بزرگوار و هدایت و بهره برداری و تبدیل سرمایه ها به سمت اشتغال و ایجاد تحرک است وان شاءالله با سرلوحه قرار دادن فرمایش" رحمت خدا با جماعت است" شرکت شسکام با مدیریت عالی که قطعاً با تعلق سهام طلایی به شرکت مخابرات ایران ، این موضوع قابل تحقق است بتواند دغدغه ی همکاران برای داشتن یک پشتوانه ی بسیار خوب را تأمین و همانند شرکت های مشابه در سازمان های مختلف ، منشأ خیر و برکات باشد.

 

*مهندس مقوم ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان یــــزد :

شرکت مخابرات ایران آرمانی را باید در شسکام جست و جو کرد . با چشم اندازهای روشن شسکام ، آینده ی درخشانی در منظر سهامداران و شرکت مخابرات قرار می گیرد .

 

*مهندس لطفعلی ، مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان کرمانشاه :

شاه كليد موفقيت شسكام را مي توان ارائه ی خدمات منحصر به فرد و وجود درآمد مستقيم و مداوم آن دانست . ضمن آنكه وجود سهامداري همانند شركت مخابرات ايران در كنار ساير سهامداران مي تواند معيار محكمي برای پيش بيني آينده اي درخشان براي اين شركت باشد .

 


ارتباطات آنلاین : با سپاس از ارائه ی دیدگاه های ارزنده ی شما بزرگواران . لازم به یادآوری است ، این بخش تا دریافت کامل دیدگاه ها  به روز رسانی خواهد شد .

 

 تهیه و تنظیم حمیدرضا اکبرنژاد ، دبیر بخش استان ها

printrating
 نظرات

داشتن نماینده
توسط بادامچی وایقان در 1391/11/27 07:17:54 ق.ظ
باسلام احترامادرصورت سیاست گذاری صحیح دربکارگیری همکاران وفرزندان این شرکت بدون نیاز به طبلیغات هزاران دفترنمایندگی که ازامکانات موجودهمکاران خواهدداشت
نظر جدید
توسط همکار مخابرات آذربايجان غربي در 1391/02/04 09:41:08 ب.ظ
بنده خود را همواره شخصي خوشبين مي دانم و با وجود مشارکت خود عقيده دارم که موفقيت شرکت را با شعار و به به و چه چه نمي توان بدست آورد بدون بررسي زمينه هاي رشد با وجود رکود فعلي, کم شدن درآمد همکاران در استانها ,تقسيم نا عادلانه امکانات, عدم رشد بخش هاي بازاريابي, عدم کنترل وجوه لاوصولي ,بالا بودن هزينه هاي توليد محصول, عدم وجود رقابت, کم بودن بهره وري, قوانين دست و پا گير ,قديمي بودن سيستم ها, عدم آموزش بروز براي کارکنان, کمبود اعتبارات پژوهشي و ... که نمي شود اعتماد همکاران را جلب کرد
تاریخ شروع به کار شسکام
توسط ناشناس در 1391/01/26 11:41:11 ب.ظ
احتراما دقیقا تاریخ شروع به کار و گرفتن نیرو توسط شسکام از کی خواهد بود ودرمورد بحث اشتغال فرزندان بیشتر توضیح دهید. با تشکر
نظر جدید
توسط ناشناس در 1391/01/24 09:09:28 ق.ظ
به نظر من اهداف شسکام بسیار مطلوب است اما من به دلیل اعتراض به نحوی پرداخت پاداش در سیار در شسکام شرکت نکردم
باب گفت و گو پیرامون شسکام را باز کنید
توسط محمد امامی در 1391/01/23 11:54:04 ب.ظ
به نظر می رسد با ایجاد تالار گفت و گو در ارتباطات آنلاین مسیر ارتباطات کارکنان و دست اندرکاران مخابرات می تواند به سمت دوسویه شدن پیش رود. لذا پیشنهاد می شود در تالار گفت و گو ضمن ایجاد موضوعی با عنوان « شسکام و دیدگاهها» ، همکاران و مدیران و دست اندرکاران را به گفت و گو پیرامون دغدغه ها و شفاف سازی برنامه ها و نگرانی ها فراخواند.
دست در دست هم دهیم به مهر " شسکام خویش کنیم اباد
توسط مجید طاهرنیا در 1391/01/23 06:17:19 ب.ظ
فطرت ادمی همواره به دنبال رشد و تعالی است و اینده خوب و روشن برای هر فرد و خانواه اش از جنبه امرار معاش نیز از این امر مستثنی نیست و بنا به فرمایش معصوم که میفرمایند "عزت مومن در بی نیازی از دیگران است "میتوان نتیجه گرفت که میبایداز قبل به فکر تامین زندگی اتی بود که سرمایه گذاری و مشارکت در طرحهای موفق تجاری یکی از این اینده نگری هاست و از انجائیکه سهام مخابرات و همراه اول از گذشته تا کنون سیر صعودی داشته و شسکام نیز با هدف فعالیت در امور مخابراتی تشکیل شده است احتمال زیاد موفقیت را خواهد داشت که در کنار این مساله نیز امکان درامد مناسب در زمان بازنشستگی اعضا و اشتغال یکی از فرزندان را داراست که این تفکر و شرایط خود گواه اینده مناسب و روشن این سرمایه گذاری است هر چند در محیط کسب و کار نباید موضوع ریسک را فراموش کرد اما با توجه به حضور همکارانی مجرب همچون مهندس فیضی و دکتر همدانلو و سایر همکاران صاحب نظر در تدوین اساسنامه و اجرای برنامه های شسکام امید است به لطف پروردگار متعال و همکاری تمام همکاران محترم شاهد رشد و شکوفایی شسکام باشیم . ان شاءالله
نظر جدید
توسط ناشناس در 1391/01/23 11:14:40 ق.ظ
تشکیل بشه ولی با سهام ما کاری نداشته باشه .

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد
 

  صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | شرکت مخابرات ایران